Kalite, Sürdürülebilirlik

Detaylı Bilgi

Profesyonel kadro ve sahip olduğumuz tecrübe ile ambalaj sektöründe taleplerinize karşılık veriyoruz. En yeni teknoloileri kullanarak, güvenilir, çevre dostu ve sürdürülebilir ürünler imal ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sektörde öncü bir kuruluş olmak için var gücümüzle çabalıyoruz.

Kaliteli Gıda Strecleri - Prens Plast

Son Derece Gergin

Ürünlerimiz tamamen yerli üretim olarak imal edilmektedir. Güçlü streclerimiz, germelerde son derece sağlam sonuçlar vermektedir. Sağlık açısından özenle üretimi yapılan ürünlerimiz, yiyeceklerde kullanım uygunluğuna sahiptir.

Daha yeşil bir dünya

Geri dönüştürülebilir doğa dostu ürünler

Tükettiğimiz maddeleri yeniden dönüşüm halkası içine katabildiğimiz zaman öncelikle bunların tekrar ham madde olarak kullanılmasını sağlamış oluruz. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması doğadan aldıklarımızı tekrar doğaya vererek azda olsa engellenmiş olur. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar ham madde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılar.

Prens Plast - Online Katalog

Online Katalog

Online kataloğu görmek için tıklayınız.

Üretim

Üretim Yöntemleri

Üretim Yöntemleri

1. Film Ekstruzyon yöntemi
Bu yöntemde film basınçlı hava ile şişirilerek dikey olarak üretilir.
2. Cast Ekstruzyon yöntemi
Bu yöntemde cast film düz bir yarık yoluyla artan biçimde soğutulduğu bir soğutma merdanesi üzerine ekstrüde edilerek yatay olarak üretilir.
3. Kompound Ekstruzyon yöntemi
* Dolgulu PE / PP Polimerler ve katkılarımızın üretimleri Kompound Ekstruzyon yöntemi ile yapılmaktadır.

  Laboratuar

Laboratuar

Prens Plast bünyesinde 3 adet laboratuvar bulunmaktadır. Laboratuvarlarımız bulundukları üretim yerlerinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

  Depolama

Depolama

Firmamıza gelen hammadde ve malzemeler girdi kontrolleri yapıldıktan sonra depolarımızda saklama koşullarına uygun bir şekilde kapalı alanlarda muhafaza edilir.